Naše školení pro firmy? Nezapomenutelné!

Naše školení pro firmy? Nezapomenutelné!

Už jste určitě někdy seděli na nudném školení, které vám akorát komplikovalo organizaci práce, ale museli jste si ho poslechnout, protože to chtěli vaši nadřízení, minuty utíkaly jako hodiny a vy jste měli co dělat, aby vám nespadla víčka. Tak přesně takhle to na našem školení první pomoci vypadat nebude!

Naše nabídka kurzů pro firmy

Máme několik typů kurzů, jedno mají ale společné a to zážitkovou formu. Takže se trochu zapotíte a hodně zapojíte! Masáž srdce, AED, telefonát s profesionálním záchranářem, simulace pravých situací- zlomeniny, zásahu elektrickým proudem, infarktu, mrtvice, epileptického záchvatu atd. To všechno si můžete vyzkoušet vyřešit a naučit se zachránit život!

Zážitkové školení první pomoci se simulacemi.

Jedno vám garantujeme. Z našeho kurzu budete odcházet plni nových zážitků, s dobrým pocitem a nabiti energií, kterou vám předá jeden z našich lektorů a hlavně naučíte se něco, co je v životě skutečně potřeba! Těšíme se na vás! 🙂

Jana Fajfrová

Sdílet:

Další články

Dny dobrovolnictví 2023

Jak funguje Červený kříž? Co všechno děláme? Do jakých aktivit se můžete zapojit? Jak se stát dobrovolníkem? V rámci Dnů dobrovolnictví 2023 otevíráme dveře. Přijďte

Nabídka spolupráce pro studenty

Nabídka spolupráce pro studenty středních, vyšších odborných a vysokých škol. Rádi bychom rozšířili naše řady. Můžete se u nás zapojit do mnoha dobrovolnických aktivit nebo

Oznámení o změně názvu

S účinností od 4.4.2023 došlo u našeho spolku ke změně názvu na Oblastní spolek Českého červeného kříže Plzeň.