Naše školení pro firmy? Nezapomenutelné!

Naše školení pro firmy? Nezapomenutelné!

Už jste určitě někdy seděli na nudném školení, které vám akorát komplikovalo organizaci práce, ale museli jste si ho poslechnout, protože to chtěli vaši nadřízení, minuty utíkaly jako hodiny a vy jste měli co dělat, aby vám nespadla víčka. Tak přesně takhle to na našem školení první pomoci vypadat nebude!

Naše nabídka kurzů pro firmy

Máme několik typů kurzů, jedno mají ale společné a to zážitkovou formu. Takže se trochu zapotíte a hodně zapojíte! Masáž srdce, AED, telefonát s profesionálním záchranářem, simulace pravých situací- zlomeniny, zásahu elektrickým proudem, infarktu, mrtvice, epileptického záchvatu atd. To všechno si můžete vyzkoušet vyřešit a naučit se zachránit život!

Zážitkové školení první pomoci se simulacemi.

Jedno vám garantujeme. Z našeho kurzu budete odcházet plni nových zážitků, s dobrým pocitem a nabiti energií, kterou vám předá jeden z našich lektorů a hlavně naučíte se něco, co je v životě skutečně potřeba! Těšíme se na vás! 🙂

Jana Fajfrová

Sdílet:

Další články

Startují kroužky pro děti!

Od prvního pondělí a úterý v říjnu 3. a 4.10. začínáme učit kroužky pro děti. Jsou dva a jsou opět rozdělené podle věku. Hlásit se