ČČK pořádá letos tři tábory pro děti

 Výlet do pohádkové země v Neštovicích nebo týden s první pomocí a spoustu legrace. To můžou zažít děti, které pojedou na pobytový letní tábor nebo se zúčastní těch příměstských. Jako každý rok i letos je čeká mnoho zábavy. 

“Na pobytový tábor jedeme od 24.7. do 4.8. 2022 do Kamenska u Blovic. Tématem tábora je kouzelnický svět Harryho Pottera a my už se nemůžeme dočkat,” popisuje ředitelka Oblastního spolku ČČK Plzeň-město a Rokycany Lada Brožová s tím, že tábor zatím není plně obsazený.

Letos má tábor kouzelné téma

“Cena za celý pobyt je 5300,- za dítě s tím, že sourozenci mají slevu. Máme s pořádáním táborů bohaté zkušenosti a tak si troufám říct, že už si při vymýšlení programu umíme i hrát, proto se je letos fakt na co těšit,” pokračuje. 

Na co těšit se můžou i děti, které se zúčastní příměstských táborů

ČČK pořádá i dva příměstské tábory pro menší a větší děti. Děti od 3 do 6 let se můžou účastnit příměstského tábora s tématem první pomoci 11.7.- 15.7. Děti od 7 do 15 let zase v termínu 18.7.- 22.7. Tábor stojí 2000,- a koná se v prostorech ČČK v Tylově 20 v Plzni cca od 8:00 do 16:00. “Děti se s ohledem na věk, dozví vše potřebné o první pomoci hlavně formou her. Tábory vedou naše zkušené lektorky, které mají na starosti i kroužky pro malé záchranáře v průběhu školního roku,” dodává Brožová.

Přihlašovat své ratolesti můžete na mailu cckplzen.pr@gmail.com

Jana Fajfrová

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru