Pozvánka na Rodinný den s Oblastním spolkem ČČK Plzeň- město a Rokycany

Srdečně Vás zveme na Rodinný den- jednu z největších akcí, kterou Oblastní spolek Českého červeného kříže Plzeň-město a Rokycany pořádá. Rádi Vás uvidíme 4.9. 2022 v DEPO2015 od 14:00. 

Kromě ukázek kurzů první pomoci, které povede naše paní ředitelka Lada Brožová a pěveckých i tanečních vystoupení se můžete těšit na prodejní a prezentační stánky, které budeme mít my- ČČK a hosté- Seva, Marie Tilšarová, kapela The Tap Tap, Vetlímce pro pejsky, Srdce Tvorba, Katylier, nezisková organizace Maminy s rakovinou, Rokycanské kuličky, Transfúzní stanice FN Plzeň, ZKTV production, Knihovna města Plzně, Městská policie.

“Přáli jsme si uspořádat den, který si užijí všechny generace. Doufáme, že se nám to podaří. Určitě je se na co těšit,” říká ředitelka Oblastního spolku ČČK Lada Brožová.

Akci moderuje Taťána Krchovová, která přivítá velké množství příjemných hostů. Jakými jsou zpěváci, tanečníci a muzikanti. Jedním z účinkujících je například taneční folklórní skupina Máj, Dudácká show Martina Škanty a Jany Janovské, Štěpán a Luboš Mrázovi, kapela Budulínek a další.

Těšíme se na Vás!

Jana Fajfrová

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru